Wigilia wychowanków internatu

Dnia 19.12.br. mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w najliczniejszej jak do tej pory wigilii, którą była wigilia wychowanków internatu. W ciepłej i świątecznej atmosferze złożyliśmy sobie wzajemnie życzenia, symbolicznie podzieliliśmy się opłatkiem, a także zaśpiewaliśmy kolędy. Zebranych gości: dyrekcję szkoły, kierownictwo, grono pedagogiczne oraz młodzież przywitała Przewodniczaca Młodzieżowej Rady Internatu - Wiktoria Balewska oraz dyrektor szkoły p. Piotr Popielarczyk, a także kierownik internatu p. Justyna Czechanowska. Podczas wieczerzy wigilijnej wychowankowie placówki otrzymali prezenty. Wręczono także nagrody w postaci telewizorów za zwycięstwo w konkursach na: najczystszy pokój w internacie oraz najładniej udekorowany. Wszystkim, którzy nie mogli uczestniczyć tego dnia w wigilii wychowanków internatu składamy najserdeczniejsze  życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.