Dzień Otwarty Szkoły

Ósmoklasiści w ZSCKR w Swarożynie.

8 marca br. w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Uczniowie szkół podstawowych mieli okazję poznać szkołę, obejrzeć pracownie edukacyjne, szkolne zwierzęta hodowlane oraz uczestniczyć w warsztatach zawodowych z zakresu gastronomii, architektury krajobrazu, rolnictwa, a także języków obcych i informatyki.

Nasi uczniowie opowiadali o wyjazdach i swoich wrażeniach z pobytu we Włoszech, Hiszpanii, Grecji i Niemiec w ramach programów Erasmus+.

Młodzież odwiedzająca placówkę tego dnia, miała okazję skosztować przygotowanych w czasie warsztatów specjałów m.in. gofrów serwowanych na słono i słodko. Ponadto uczniowie z kierunku technik weterynarii zorganizowali wystawę zwierząt takich jak koty, psy, patyczaki, szynszyle i żółwie.

Ciekawym punktem była prezentacja pasji naszych uczniów  i nauczycieli m.in. pszczelarstwa,  jeździectwa konnego, wioślarstwa, muzyki i kowalstwa artystycznego.

Zapraszamy na nasz Facebook, gdzie można obejrzeć relację z tego wydarzenia.

Mamy nadzieję, że nadchodzący rok szkolny będzie dla naszych przyszłych uczniów równie atrakcyjny i ciekawy jak tegoroczny Dzień Otwarty.

Na stronie szkoły znajdują się najważniejsze informacje dotyczące tegorocznej rekrutacji. Zapraszamy ósmoklasistów do ZSCKR w Swarożynie.